Kaçak tütüncülere jandarma darbesi

Uzunköprü İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde JASAT dedektifleri tarafından yapılan araştırma sonucu 2 kişinin adresinde yapılan aramada binlerce sarılmış kaçak tütün ürünü, 8 kilogram açık tütün ve tütün sarma makineleri ele geçirildi.

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca, sorumluluk bölgesi içerisinde özellikle maddi ve manevi kayıplara neden olan ve akabinde değişik suç olaylarının çıkış noktasını teşkil edebilen Kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalara devam ediliyor.

Bu kapsamda Uzunköprü İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde Uzunköprü JASAT dedektifleri tarafından alınan istihbari bilgiler doğrultusunda 2 şahsın ikamet adreslerinde yapılan aramada; 18.440 adet içi tütün doldurulmuş makaron, 38.000 adet boş makaron, 8 kg açık tütün, 12 kg kapalı tütün, 4 adet elektrikli otomatik tütün ürünü sarma makinesi ele geçirilerek el konuldu ve olay ile ilgili olarak şüpheli 2 şahıs hakkında Cumhuriyet Savcısının talimatıyla adli tahkikat yapıldı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!