Kahraman başkanlığa aday

Kurultay süreci devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) il başkanları belli olmaya başladı. Edirne’de de CHP İl Başkanı Samet Kahraman, parti binasında düzenlenen törenle birlikte, 24 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek olan CHP Edirne İl Kongresi’nde tekrar başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, parti binasında düzenlenen törenle 24 Eylül Pazar günü yapılacak olan CHP Edirne İl Kongresi’nde başkan adayı olduğunu açıkladı. Adaylık açıklama törenine, CHP Edirne Milletvekilleri Ediz Ün ve Ahmet Baran Yazgan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilçe başkanları, belde ve belediye başkanları, oda başkanları ve parti üyeleri katılım sağldı.

Törende konuşan konuşan Kahraman, her zaman emekten yana olduğunu belirtirken, Edirne’nin geleceğinde yer almak için aday olduğunu ifade etti. Kahraman; “Ben hep emekten yana oldum, bundan sonra da hep emekten yana olacağım. Burada bu kürsüde bugün yağmurda, çamurda emek veren kadınlarımız aday, gençlerimiz aday, emekçilerimiz aday. Sadece Samet Kahraman aday değil. Burada siyaset ekiple yapılır. Biz uzun süredir ekip arkadaşlarımızla beraber hayaller kurarız, o hayaller uğruna da devam ederiz, çabalarız ve emek veririz. Burada ekip arkadaşlarımızla beraber Edirne’nin geleceği için adayız. Ve ben de Edirne’nin geleceğinde bir parça olmak ve Edirne’nin geleceğinde ben de yer almak için bugün burada adaylığımı hepinizin önünde ilan ediyorum” dedi. Adem Batuhan SEVER

kahraman 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Kahraman başkanlığa aday | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!