Keşan Belediyesi’nde yeni toplu sözleşme

Belediye personelinin bağlı olduğu Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile toplu sözleşme imzalandığını açıklayan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu; “Belediye personelimiz gözümüzün nuru. Bu şehrin örnek gösterilen bir şehir olması yolunda canla başla çalışan mesai arkadaşlarımızın çalışmalarının hakkını vererek, tüm halkımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Keşan Belediyesi personeline yeni toplu sözleşme

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi’ne bağlı çalışan işçilerle toplu sözleşme imzalandığını duyurdu.

“PERSONELİMİZİN ALIN VE AKIL TERİNE SAHİP ÇIKTIK”

Helvacıoğlu yaptığı paylaşımda; “Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi işçilerimiz ile toplu iş sözleşmemizi imzaladık. Personelimizin alın ve akıl terine sahip çıktık. ‘Ömür değil, emek azizdir.’ Emekleriyle şehrimize değer katan, Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi işçileri arasındaki toplu sözleşmemizi imzaladık. Belediye personelimiz gözümüzün nuru. Bu şehrin örnek gösterilen bir şehir olması yolunda canla başla çalışan mesai arkadaşlarımızın çalışmalarının hakkını vererek, tüm halkımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!