Kılıçdaroğlu ve milletvekilleri Edirne’de

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Milletvekilleri Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Toplantısı için bugün Edirne’de olacak. MYK Toplantısı basına kapalı bir şekilde Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Grup toplantısının ardından Kılıçdaroğlu, yapımı tamamlanan Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışını yapacak.

Bir dizi ziyaret, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, grup toplantısı için Edirne’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ayrıca Atatürk Kültür Merkezi’nin de resmi açılışını yapacak. Ayçiçeği tarlası ziyareti ile programa başlayacak olan Kılıçdaroğlu, Atatürk Kültür Merkezi’nde basına kapalı olarak MYK Toplantısını gerçekleştirecek. Saat 13.30’da ise grup toplantısını yapacak olan Kılıçdaroğlu, toplantının ardından Atatürk Kültür Merkezi’nin de açılışını yapacak.

Kılıçdaroğlu ve CHP Milletvekilleri programın ardından saat 17.00’de esnafı ziyaret edecek.  CHP Edirne İl Başkanlığı tarafından açıklanan program ise şu şekilde:

8 AĞUSTOS 2022 PAZARTESİ:

15.45 Ankara’dan İstanbul’a Hareket (Karayolu ile Edirne’ye Hareket)

19.30 Balkan Türkleri Dernek Başkanları İle Toplantı ve Yemek Katılacak iller (Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Gelibolu Bölgesi)

09 AĞUSTOS SALI

10.00 Ayçiçeği Tarlası Ziyareti

11.00 MYK Toplantısı (Basına Kapalı) (Atatürk Kültür Merkezi)

13.30 Grup Toplantısı (Genel Başkan’ın Konuşması Basına Açık) (Atatürk Kültür Merkezi)

17.00 Esnaf Ziyareti (Basına Açık)

18.00 İstanbul’a Hareket (Havayolu ile Ankara’ya Hareket) Damla GÖÇ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu