‘Kim kazanırsa arkasında duracağız’

CHP Edirne Merkez ilçe örgütleri tarafından gerçekleştirilen Edirne Belediye Başkan Adaylığı ön seçiminde oyunu kullanan Recep Gürkan; “Fedakarlıkta bulunduk, ama bu sandıktan hangi sonuç çıkarsa çıksın CHP’nin tüm örgütleriyle, tüm üyeleriyle, tüm bileşenleriyle, 31 Mart akşamı seçimlerde yine CHP’yi Edirne’de iktidara taşıyacaktır” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe örgütleri tarafından, Belediye Başkan Adayını belirlemek amacıyla gerçekleştirilen ön seçimde oyunu kullandı. Gürkan’ı, partililerden oluşan kalabalık alkışlarla karşıladı. Daha önceden ön seçimden çekildiğini açıklayan Gürkan, ön seçimin Edirne için hayırlı olmasını diledi ve ön seçimin Edirne için her zaman doğru yöntem olduğunu belirtti. Gürkan; “Fedakarlıkta bulunduk, ama bu sandıktan hangi sonuç çıkarsa çıksın CHP’nin tüm örgütleriyle, tüm üyeleriyle, tüm bileşenleriyle, 31 Mart akşamı seçimlerde yine CHP’yi Edirne’de iktidara taşıyacaktır, bundan eminim. Hangi arkadaşımız çıkarsa çıksın, bu akşam ben de Edirne Belediye Başkanı olarak onun kolunu kaldıracağım ve sonuna kadar da arkasında dimdik duracağız, mücadelemizi vereceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gürkan’ın ardından CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman da ön seçimin Edirne’ye hayırlı olmasını dileyerek oyunu kullandı. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2024 02 04 at 16.36.23 | Edirne Ahval Gazetesi
‘Kim kazanırsa arkasında duracağız’ | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu