KoopBakkal Edirne’de faaliyette

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin bakkallar ile iş birliğini öngören KoopBakkal projesi hakkında açıklamalarda bulunan Edirne Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, KoopBakkal projesinin Edirne’de faaliyete geçtiğini söyledi. Yaşagör, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin marketlerinde bulunan ürünlerin, aynı fiyatta bakkallarda da bulunabileceğine vurgu yaptı.

Edirne’de KoopBakkal’a 3 işletmeci girişim sağladı

Edirne Bakkal ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, gazetecilere açıklamalarda bulunarak Tarım Kredi Kooperatifleri ürünlerinin bakkallarda satılabileceğini öngören KoopBakkal sistemi hakkında bilgi verdi.

MÜRACAAT EDEN İŞLETMECİLERE 15 GÜN İÇERİSİNDE KOOPBAKKAL REYONU DÜZENLENECEK

Yaşagör, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin, KoopBakkal şubelerine yakında mal vermeye başlayacaklarının altını çizerek; “Daha önceki bildirimlerde dediğimiz gibi Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerindeki sistemin bakkal ile ortak bir çalışma yürüteceğini aktarmıştık. Edirne’de de depolarını hazırlayıp KoopBakkal şubelerinde de mal vermeye başlayacaklarını belirttiler. Kooperatiflerden bir yetkili geçtiğimiz günlerde odamızı ziyaret etti. Müracaat eden arkadaşlarımıza 15 gün içerisinde KoopBakkal reyonları düzenlenip, satış yapılabileceğini belirtti” dedi.

KOOPBAKKAL ÜRÜNLERİ, MARKETLERDEKİYLE AYNI FİYATTAN BAKKALARDA DA BULUNABİLECEK

Edirne’de 3 işletmecinin KoopBakkal için girişimde bulunduğunu ifade eden Yaşagör, KoopBakkal satış noktası için işletmecilerin Edirne Bakkal ve Tekel Bayileri Odası’nı ziyaret ederek bilgi alabileceğini kaydetti. Yaşagör; “Bizim üyelerimize bunu söylemesi üzerine Edirne’de 3 arkadaşımız girişimde bulundu. Bu arkadaşlarımızın iş yerleri KoopBakkal satış noktası haline getirilecek. Bu anlamda da çalışmalar devam ediyor. Eğer bu KoopBakkal satış noktası olmak isteyen arkadaşlarımız var ise odamıza gelerek bilgi alabilirler. Müracaatlarını yaparak, iş yerlerinin bir noktasında ürünleri satışa çıkarabilir. Marketlerde bulunan ürünlerin aynısını aynı fiyata dükkanlarında satabilecekler” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞLARIMIZ MARKETLERE GİTMEDEN DE BAKKALLARDAN BU ÜRÜNLERİ TEMİN EDEBİLECEK”

Yaşagör, Tarım Kredi Kooperatifleri ürünlerinin bakkallarda da satılabileceğini belirterek; “Tarım Kredi Kooperatiflerindeki marketlerde yer alan ürünler aynı fiyatıyla bakkallarda satılabilecek. Vatandaşlarımız marketlere gitmeden de bakkallardan bu ürünleri temin edebilecek. Dolayısıyla küçük esnafımızda bundan fayda sağlamış olacak” diye konuştu. Damla GÖÇ AKYÜZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu