Lapis Psikolojik Danışmanlık Merkezi Edirne’de açıldı

Çocuklara ve yetişkinlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti veren Lapis Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Edirne’de Kocasinan Mahallesi, 4 Gazeteci Kemal Özer Sokak’ta gerçekleştirilen açılış töreni ile faaliyetlerine başladı.

Lapis Psikolojik Danışmanlık Merkezi, dün gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmetlerine başladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu ve CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı’nın katılımı ile kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.

Lapis Psikolojik Danışmanlık Merkezi, çocuklarda davranış problemleri, gelişim takibi, kaygı bozukluğu, alt ıslatma, okul fobisi, gibi konularla ilgilenirken, merkezde bulunan oyun atölyeleri ile de çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca çocuklar için WISC-4 Zeka Testi ve öğrenme bozukluğu tarama testi gibi uygulanıyor.

Yetişkin bireyler için panik atak, depresyon, kaygı bozukluğu, ilişkisel sorunlar, takıntılar, sosyal fobi, çift danışmanlığı ve cinsel işlev sorunlarına yönelik hizmetleri de danışanlarına sunan Lapis Psikolojik Danışmanlık Merkezi, 15 yıllık tecrübeli Psikolog Didar Paşalıoğlu ile birlikte Öykü Gülken, Yaren Avcu ve çocuk gelişimci Duygu Elesar’dan oluşan 4 ekibiyle, Kocasinan Mahallesi, 4 Gazeteci Kemal Özer Sokak, No 20’de danışanlarını bekliyor. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu