Liznak; “Biz halkta da üyede de varız”

Hem ön seçimi hem de yerel seçimi kazanacak adayın kendisi olduğunu dile getiren CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Serkan Liznak; “Biz bugün sahaya inmedik yıllardır sahadayız, sokaktayız. Ben halk adamıyım halkın adayayım. Halk kazanacak, Edirne kazanacak” diye konuştu.

Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Serkan Liznak, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez ilçe teşkilatları tarafından 4 Şubat Pazar günü yapılacak olan Edirne Belediye Başkan Adayı ön seçimine yönelik açıklama yayınladı.

“BİZ BUGÜN SAHAYA İNMEDİK YILLARDIR SAHADAYIZ, SOKAKTAYIZ”

Ön seçimi ve yerel seçimi kazanacak, güçlü aday olduğunu belirten Liznak, yıllardır sahalarda olduğunu belirterek; “Edirne’nin kaderi ön seçim ile belli olacak. Ben halktan, örgütten, sivil toplumdan gelen biriyim. Bunun gücünü ve teveccühünü daha önceki örgüt ve STK seçimlerinde gördük. Biz ön seçimi de yerel seçimi de kazanacak güçlü adayız. Biz halkta da üyede de varız. Biz bugün sahaya inmedik yıllardır sahadayız, sokaktayız. Ben halk adamıyım halkın adayayım. Halk kazanacak, Edirne kazanacak” dedi. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!