Mezunlar sergide buluştu

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği Mezunları, Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına düzenlenen “Mezunlar Buluşması II” sergisi ile bir araya geldi.

Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Trakya Üniversitesi Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı adına Doç. Dr. Figen Girgin tarafından düzenlenen “2.Mezunlar Buluşması Sergisi”nin açılışı Eğitim Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Fuaye Salonu’nda gerçekleştirildi. Sergi açılışına Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevinç Maden, Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezgin, akademisyenler, mezunlar, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

Sergide 2000-2023 yılları arasında Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalından mezun olan 33 öğrencinin eserleri yer aldı. Müzik Eğitimi Anabilim Dalı öğrencilerinden Mertcan Zeytünlü ve Gökhan Koç da müzik dinletileri ile sergi açılışına eşlik etti.

“2. Mezunlar Buluşması” sergisinin açılışı, sergide eserleri bulunan mezunlara öğretim üyeleri tarafından teşekkür belgesi verilmesi ve serginin gezilmesiyle sona erdi. Haber Merkezi

Screenshot 1 20 | Edirne Ahval Gazetesi
Mezunlar sergide buluştu | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!