“MHP ışık saçıyor”

Türkiye’nin zor durumlardan geçtiğini belirten ve bu dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) üzerine düşen yaparak belirleyici parti konumuna geldiğini kaydeden MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP’nin 2024’te yapılacak olan yerel seçimlere çok güçlü bir şekilde geldiğini ifade etti.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı basın açıklamasında MHP’nin ülke siyaseti için kilit bir noktada olduğunun altını çizdi. Türkiye’nin zor dönemlerden geçtiğini söyleyen Tercan, MHP’nin bu dönemde üzerine düşeni yaparak siyasetin belirleyici partisi olduğunu aktardı. Tercan; “Artık hedef kilitlenme zamanıdır. Türkiye, tarihinin en zor ve sıkıntılı dönemini yaşamaktadır. MHP her zaman olduğu gibi yine en zor dönemde üzerine düşeni yapmaktan geri durmamış, risk almış ve siyasetin belirleyici partisi konumuna gelmiştir. Yeni sistemde de bu durum değişmeyecektir. MHP Ülke meselelerini parti meselelerinden üstün tutmuş, ülkesi ve milleti için çalışmaya devam ediyor. Söyleyecek çok sözü vardır. Ancak, ülkenin bu zor döneminde siyaset yapmayı değil, devletine sahip çıkmayı her şeyin önüne geçiriyor. ‘Önce ülkem’ diyerek, hükümete yol gösteriyor, doğru kararlar alınabilmesi için yardım ediyor ve destek veriyor. Yanlış olanları da söylüyor, uyarıyor ve engelliyor” dedi.

Partisinin 2024 yerel seçimlerine güçlü bir şekilde geleceğini dile getiren Tercan; “Hamdolsun Edirneli kardeşlerim MHP diyor. Allah verdikçe veriyor, MHP’ye çelme takmayı, tarihi yürüyüşünü engellemeyi amaçlayanları, 2024 Yılında yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimlerinde cevabı bizzat Türk milletinden alacaklar. Allah’a şükür çok güçlü geliyoruz. MHP bu ülkeyi de bu milleti de karşılık beklemeden sevdi. Bu sevgisinde karşılık bekleyerek siyasi tefeci duruma hiç düşmedi. MHP ülkenin bölünmez bütünlüğünün, devletin bekasının teminatı olduğu, durduğu yer Türkiye ve Türklüğün ağırlık merkezidir. MHP, Ülkenin geleceğine ışık oluyor ve ışık saçıyor” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!