Milli takımın kapıları Edirne’de aralanacak

Türkiye Yüzme Federasyonu Takviminde yer alan “Türkiye Yıldız-Genç Ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi” 5-7 Ocak tarihlerinde Edirne Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilecek. Edirne Yüzme İl Temsilcisi Ayhan Dinç 2024 Paris Olimpiyatları için, yılın ilk akredite yarışı olduğunu söyledi.

Edirne’de “Türkiye Yıldız-Genç Ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi” gerçekleştirilecek. Yıldız, genç ve büyükler kategorilerindeki sporcular milli takıma seçilecek. Edirne Yüzme İl Temsilcisi Ayhan Dinç, 5-7 Ocak tarihlerinde Edirne Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilecek olan müsabakalara ilginin yoğun olduğunu ifade etti.

Müsabakaların 2024 Paris Olimpiyatları öncesi yılın ilk akredite yarışı olduğunun altını çizen Dinç; “2024 yılı içerisinde Türkiye Yüzme Federasyonumuzun ülkemizi temsilen katılacağı yıldız, genç ve büyükler kategorilerindeki milli takımlar bu müsabakada seçilecek, ayrıca 2024 Paris Olimpiyatları için yılın ilk akredite yarışı olması sebebiyle de önem taşıyor. Müsabakalara katılacak tüm sporculara başarılar diliyorum.” dedi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!