Milli Yol Partisi’ne hırsız şoku!

Milli Yol Partisi’nin Edirne il binasına hırsız girdi. Parti binasına bodrum kattan girerek ulaşan hırsızlar, bürodaki bilgisayar, laptop gibi demirbaşları çaldılar. Milli Yol Partisi Edirne İl Başkanı Arif Köroğlu, emniyet birimlerinin konuyla ilgili çalışmalarının devam ettiğini belirterek, yaşanan hırsızlık olayının Edirne’ye yakışmadığını ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde Edirne’nin Sabuni Mahallesi’nde bulunan Milli Yol Partisi İl binasına hırsız girdi. Binanın bordum katından içeriye girdikleri tespit edilen hırsızların, partinin bulunduğu büroya ise camdan girdikleri tespit edildi. Olayı anlayan Milli Yol Partisi Edirne İl Başkanı Arif Köroğlu; “Arkadaşlar bana parti binasına birilerinin girdiğini söylediler, ben de parti binasına geldim. Kapıları açtık baktık ki bilgisayar, laptop, eşyaların bir kısmını alıp götürmüşler. Dün polisleri çağırdık parmak izlerini aldılar. Ve yapılan incelemeler sonucu bodrum kattaki bir pencerenin demir parmaklıkları kırıktı oradan girdikleri belli oldu. Bodrum kattan girerek üst kattaki kapımızı zorlayıp kapıdan girememişler ama camdan girmişler. Milli Yol Partisi’ne ait olan demirbaş eşyaları alıp götürmüşler. Biz de bunu emniyete bildirdik. Bir gün kameralar da incelenecek. Yapılan doğru bir şey değil. Biz gelen insanları hiçbir zaman ayırmadık. Bir ihtiyacı varsa bize söylese biz parti olarak yardımcı olurduk. Geçmişte de ihtiyacı olanlara yardımcı olduk. Bu hırsızlık olayı Edirne şehrine yakışan bir olay değil, olamaz” dedi.

Çalınan bilgisayarların içerisinde partiye ait ziyaret fotoğrafları gibi bilgilerin de olduğunu bildiren Köroğlu; “İnşallah en yakın zamanda bu şahıslar yakalanır ve yargılanırlar. Umarım bir daha da böyle bir şey olmaz. Bilgisayarın içerisinde siyasi belgeler de vardı. Fakat biz önemli dosyalarımızı vs öyle bırakmayız, ziyaret fotoğraflarımız vs vardı. Muhsin başkanda biz bunu yaşadık. Muhsin Başkan’ın ölüm nedenlerinden biri de kendi laptopunda devlet sırlarını saklıyordu. Biz ölürüz de o bilgileri kimseye vermeyiz” diye konuştu. Damla GÖÇ AKYÜZ

Milli Yol Partisine hirsiz soku 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisi’ne hırsız şoku! | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisine hirsiz soku 3 | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisi’ne hırsız şoku! | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisine hirsiz soku 4 | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisi’ne hırsız şoku! | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisine hirsiz soku 5 | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisi’ne hırsız şoku! | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisine hirsiz soku | Edirne Ahval Gazetesi
Milli Yol Partisi’ne hırsız şoku! | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu