Moto-kuryeler, asfaltlanan yolları test etti

Moto-kuryeler, Edirne Belediyesi tarafından asfaltlanan yolları motorları ile test ederek, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Recep Gürkan da moto-kuryelere “Yeni yollarda motor kullanmak ayrı bir keyif biliyorum ama yine de sizler yolların güzelliğine kapılıp hız yapmayın” uyarısında bulundu.

Özellikle online alışveriş ve evlere servis hizmetinin her geçen gün daha da yaygınlaştığı günümüzde moto-kurye hizmeti de önemli bir hale geldi. Altyapı sonrasında bozulan yollarda zorluk çeken moto-kuryeciler, Edirne Belediyesi tarafından asfaltlanan yolları motorları ile test etti. Yolların artık daha konforlu ve güvenli olduğu belirten kuryeler, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkürlerini iletmek için Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı’na geldi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, moto-kuryeleri Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Ediz Ün ve Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Samet Kahraman ile birlikte Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı’nda karşıladı.

Asfaltlanan yolların moto-kuryelerinden de tam not aldığını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Yaptığımız çalışmalardan halkımızın da memnun olması bizim için de ayrı bir mutluluk. Bu altyapı sürecinde sizleri yorduk, biliyorum. Tüm Edirneliler yoruldu, tabii bizde yorulduk. Altyapı çalışması geleceğe yönelik bir çalışmadır. Belediye Başkanları genelde altyapı çalışmasına girmez. Hatta meşhur bir sözdür, ‘Akıllı Belediye Başkanı yerin üstüne, akılsız Belediye Başkanı yerin altına yatırım yapar. Ben akılsız Belediye Başkanlarındanım. Ama altyapı gençlerimiz, çocuklarımız, geleceğimiz için gerekli bir çalışmaydı. Edirne’nin altyapısı bitmişti. Tabii altyapı çalışması demek, aynı zamanda üstyapının da bozulması demektir. Vatandaşın en hassas olduğu noktalarından biri olan yolların bozulması demektir. Bozulan yollar konusunda 3 yıl boyunca çok şikâyet aldık sizlerden, çok yorduk Edirne halkını. Ama çok büyük oranda bitti. Sizlerin de şahit olduğu gibi süratli bir şekilde bozulan yollarımızı onarıyoruz, asfaltlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Recep Gürkan ayrıca moto-kuryelere “Yeni yollarda motor kullanmak ayrı bir keyif biliyorum ama yine de sizler yolların güzelliğine kapılıp hız yapmayın “ uyarısında bulundu. Haber Merkezi

moto kurye | Edirne Ahval Gazetesi
Moto-kuryeler, asfaltlanan yolları test etti | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!