Muhtar Günay’dan belediyeye teşekkür

Medrese Ali Bey Mahallesi’ndeki tüm sorunların mahalle sahiplerinin talepleri ve belediye ekiplerinin çalışmalarıyla giderildiğini kaydeden mahalle muhtarı Nesrin Günay, mahalledeki mevcut altyapı sorunlarının en kısa sürede çözüleceğini ifade etti ve tüm çalışmalarından dolayı Edirne Belediyesi’ne teşekkür etti.

Muhtarlık binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Medrese Ali Bey Mahallesi Muhtarı Nesrin Günay, mahalledeki tüm sorunların, mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda belediye ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarla yapıldığını söyledi. Günay; “Mahallemdeki çalışmalarımız göreve geldiğim ilk günkü heyecan ve azimle devam etmektedir. Allah sağlık sıhhat verdiği sürece devam edecektir. Mahallemizin daha temiz, daha güvenli ve yaşanabilir olması için tüm kurumlarımızla iletişime geçerek özellikle de yüzde 99 Belediye ile birlikte çalışmaktayız. Yollardaki taş tamirleri, ilaçlama, budama, temizlik, su kanal arızaları mahalle sakinlerimin istekleri, bizim de öncülüğümüz doğrultusunda yapılmaktadır” dedi.

Mahallede henüz bir altyapı olmadığının altını çizen Günay, sabırla altyapı çalışmalarını bekleyeceklerini ifade etti. Günay; “Belediyemiz tüm imkânlarıyla mahallemizdedir, sırayla her bir sorun çözülmektedir. Bu işler bir iki kişi ile olacak değil, birlik beraberlik içinde olarak hepimizin fedakârlık etmesiyle olacaktır. Herkes emin olsun ki mahallemin her sorununu biliyorum, en hızlı bir şekilde çözülmesi içinde uğraşıyorum, her işin takipçisiyim. Mahallemize henüz alt yapının gelmemesinden dolayı sıkıntılarımız olabilir, fakat sabırlı olacağız en kısa zamanda birlikte çözüp mahallemizi daha da güzel bir mahalle haline getireceğiz. Buradan öncelikle Belediye Başkanımız Recep Gürkan, Başkan Yardımcılarımıza, Müdür ve çalışan emekçi kardeşlerime şahsım ve Mahalle sakinlerim adına destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu