Neşe öğretmen gözyaşlarıyla uğurlandı

Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Felsefe Öğretmeni Neşe Kahyacı, geçirdiği rahatsızlık dolayı 40 yaşında hayata gözlerini yumdu. Öğretmen Neşe Kahyacı’yı cenazesinde ailesi, meslektaşları ve öğrencileri yalnız bırakmadı.

Bülent Kahyacı’nın eşi, Aydın ve Fatma Kilsedar’ın kızları, Ece Kilsedar’ın ablası 40 yaşındaki Neşe Kahyacı, bir süredir yakalandığı hastalık nedeniyle tedavi görüyordu. Neşe Kahyacı’nın ani ölümü ailesi ve sevenlerini derinden üzdü.

Öğle namazına müteakip kılınan Eski Camii’nde kılınan cenaze namazına Edirne Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Recep Gürkan, siyasi parti temsilcileri, Kahyacı’nın ailesi, dostları, meslektaşları sevenleri de katılım sağlarken, öğrenciler de Neşe öğretmeni son yolculuğunda yalnız bırakmadılar. Kılınan cenaze namazının ardından merhum Neşe Kahyacı’nın naaşı Yeni Şehir Mezarlığı’na defnedildi.

Edirne Ahval Gazetesi olarak merhum öğretmen Neşe Kahyacı’ya Allah’tan rahmet, sevenleri, dostlarına da sabırlar dileriz. Haber Merkezi

Screenshot 1g | Edirne Ahval Gazetesi
Neşe öğretmen gözyaşlarıyla uğurlandı | Edirne Ahval Gazetesi
Screenshot 3 4 | Edirne Ahval Gazetesi
Neşe öğretmen gözyaşlarıyla uğurlandı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!