Eski otogarda yıkım başladı

Havsa’da yenilenen otogarın önünde bulunan eski otogarın yıkım işlemleri başladı. Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, yıkımın ardından otogarın 100. Yıl Cumhuriyet Meydanı’yla bütünleşeceğini bildirdi.

Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Havsa yeni otogarın önünde bulunan eski otogarın yıkılarak, yeni otogarın 100. Yıl Meydanı ile bir olacağını açıkladı.

WhatsApp Image 2024 02 19 at 15.35.19 edited | Edirne Ahval Gazetesi
Eski otogarda yıkım başladı | Edirne Ahval Gazetesi

“BU YENİ FOTOĞRAF HAVSA’YA ÇOK YAKIŞIYOR”

Havsa’nın, göreve geldikleri 5’inci yılda bambaşka bir çehreye büründüğünün altını çizen Belediye Başkanı Av. Balkan, yaptığı sosyal medya paylaşımında; “Haftanın ilk iş gününde yenilenen otogarımızdaki çalışmalarımızla merhaba dedik. Yeni otogarımızda esnafımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ederek, bir taraftan da çalışmalarımızı takip ediyoruz. Yenilenen otogarımızın önündeki eski otogarımızı yıkarak, otogarımız 100. Yıl Cumhuriyet Meydanımızla bütünleştiriyoruz. Böylece İlçemize göreve geldiğimiz 5 yıl önceden tamamen farklılaşan yepyeni bir çehreye kavuşturuyoruz. Havsa’mızın merkezindeki bu yeni fotoğraf doğrusu Havsa’ya çok yakışıyor” ifadelerine yer verdi. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2024 02 19 at 15.35.11 edited | Edirne Ahval Gazetesi
Eski otogarda yıkım başladı | Edirne Ahval Gazetesi
WhatsApp Image 2024 02 19 at 15.35.13 1 edited | Edirne Ahval Gazetesi
Eski otogarda yıkım başladı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!