Özel çocuklar Edirnespor’la tanıştı

Türkiye Beyazay Derneği Edirne Şubesi, Edirne’de engelli çocukları desteklemek ve sosyal etkileşimlerini artırmak amacıyla önemli bir etkinliğe imza attı.

Dernek Başkanı Gözde Emel Baytar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edirnespor’un antrenmanına misafir olarak katıldı. Katılımcılar, özel çocuklara hem eğlenceli aktiviteler sundular hem de futbolun heyecanını paylaştılar.

Türkiye Beyazay Derneği Edirne Şube Başkanı Gözde Emel Baytar, etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Engelli çocuklarımızın hayatlarına dokunmak ve onlara unutulmaz anılar yaşatmak amacıyla bu güzel etkinliği düzenledik. Edirnespor’un antrenmanına katılarak, çocuklarımızın hem eğlenmelerini hem de sosyalleşmelerini destekledik. Amacımız toplumda farkındalık yaratmak ve engelli bireylerin hayatına pozitif etkilerde bulunmaktır” dedi.

Ayrıca, Edirnespor Kulübü Başkanı Onur Ayaydın ve teknik ekibe teşekkürlerini ileten Başkan Baytar, “Edirnespor ailesine bu güzel günü bizimle paylaştıkları için teşekkür ederim. Onların desteğiyle çocuklarımıza unutulmaz bir deneyim yaşattık” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Screenshot 2 48 | Edirne Ahval Gazetesi
Özel çocuklar Edirnespor’la tanıştı | Edirne Ahval Gazetesi
Screenshot 3 20 | Edirne Ahval Gazetesi
Özel çocuklar Edirnespor’la tanıştı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu