Saadet Partisi’nin kongresi pazar günü

Saadet Partisi’nin Edirne 7. Olağan İl Kongresi,  Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun da katılımıyla 12 Eylül 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin; “İl kongremiz için bütün teşkilatlarımız canla başla hazırlandılar. 12 Eylül Pazar günü Edirne’mizde ‘Saadet rüzgârı’ esecek” dedi.

Saadet Partisi İl Kongresine Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun da katılacağını aktaran Av. Tekin, “Ülkemiz ve bölgemiz çok önemli bir zaman sürecinden geçmektedir. Ekonomide çöküş, ahlaksızlık ve adaletsizlik hiçbir zaman olmadığı kadar ciddi boyutlara ulaşmıştır. Günü birlik kararlarla, rüzgâra göre, plan ve program olmadan ülke yönetilemez. Dün beyaz denilene bugün siyah denilirse işin içinden çıkılamaz. Hamasetle siyaset olmaz. Unutmayalım ki, dünyada hâkimiyet kurmak isteyen Siyonist zihniyet var. Siyonizm’in karşısında durmak ‘Milli Şuur’ gerektirir. Azim gerektirir. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz kongreler sıkıntılara çare olacak reçetelerin açıklandığı platformlardır. Milli Görüş’ün yeniden iktidarını müjdelemektedir” şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamada, Saadet Partisi kongresine, teşkilat mensuplarının, siyasi partilerin, muhtar ve STK’ların yanı sıra vatandaşların da davet edildiği belirtildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu