Saha çalışmaları tamam sıra kararda

Edirne Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı Aday Adayı Serkan Liznak yaptığı yazılı açıklamada, saha çalışmalarının tamamlandığını artık karar aşamasında olduklarını belirtti.  Liznak açıklamasında; “Kimsenin şüphesi olmasın Edirne sahipsiz değildir. Hep birlikte yeni bir hikayeye başlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Saha süreçlerini tamamlayıp artık parti genel merkezinden karar beklediklerini belirten Edirne Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı Aday Adayı Serkan Liznak açıklamasında; “Güzel bir sürecin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve halk ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bizim hareketimiz yıllara yayılmış tabandan gelen bir hareket. Her sokakta, her dükkanda, her evde mutlak dokunduğumuz biri vardır. Bu çalışmaların da güzel sonucunu genel merkezimizin gerçekleştirdiği anket ve kamuoyu yoklamalarında aldık. Genel merkezimiz bilimsel yöntemlerle ciddi bir süreç yürüttü. Geldiğimiz noktada anket süreçleri, kamuoyu yoklamaları ve saha çalışmaları tamamlandı, artık karar masasındayız” diye konuştu.

Edirne’yi dünya şehri yapacaklarını da belirten Liznak; “Genel merkezimizin, Genel Başkanımızın, Merkez Yönetme kurulunun ve Parti meclisimizin kararını bekliyoruz. Bizler atadan Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Kimsenin şüphesi olmasın Edirne sahipsiz değildir. Hep birlikte yeni bir hikayeye başlıyoruz. Genciz, güçlüyüz, heyecanlıyız. Yarınlar bizimdir. Hep birlikte bir dünya şehri kuracağız” açıklamasını yaptı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu