Seçmen listeleri askıya çıktı

Bugün saat 08.00’dan itibaren 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik seçmen listeleri, muhtarlıklarda askıya çıktı. Seçmenler 17 Ocak tarihine kadar seçmen listelerinden isimlerini kontrol edebilecek. Listeler 17 Ocak saat 17.00’de askıdan inecek.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik seçmen listeleri, bugün saat 08.00’dan itibaren muhtarlıklarda askıya çıkarıldı. Yerel seçimlerde oy kullanacak olan seçmenlerin bulunduğu listeler, 17 Ocak tarihine kadar tüm muhtarlıklarda askıda olacak. 17 Ocak’a kadar seçmenler, ikamet adreslerinin bulunduğu mahallelerin muhtarlıklarında isimlerini kontrol edebilecekler ve listede ismi olmayan vatandaşlar, gerekli itirazları yapabilecek.

Edirne Sabuni Mahallesi Muhtarı Aykut Yaman, açıklamalarda bulunarak; “Sabuni Mahallemiz olarak herkese hayırlı uğurlu olsun. 31 Mart yerel seçimler için seçmen listelerimiz bugün itibariyle askıya çıkmıştır. Tüm mahallemize, Edirne’mize hayırlı olsun. 17 Ocak tarihine kadar listelerimiz askıda kalacaktır. Tüm mahalle sakinlerimizin gelip kontrol etmesini bekliyoruz” dedi. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2024 01 04 at 11.27.29 1 | Edirne Ahval Gazetesi
Seçmen listeleri askıya çıktı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu