Sedefçi’den Sevgililer Günü takvimi

Saraçlar Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi, 14 Şubat Sevgililer Günü anısına bastırdıkları “En büyük aşkımız Atatürk” yazılı takvimleri vatandaşlara hediye etti. Sedefçi, 1 Nisan sabahı Edirne halkının, özlediği belediye yönetimine kavuşacağını söyledi.

İYİ Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi, 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle Saraçlar Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Sedefçi, günün anısına özel bastırdıkları “En büyük aşkımız Atatürk” yazılı takvimleri esnafa ve vatandaşlara hediye etti.

WhatsApp Image 2024 02 14 at 15.07.21 1 | Edirne Ahval Gazetesi
Sedefçi’den Sevgililer Günü takvimi | Edirne Ahval Gazetesi

‘SEVGİ, BARIŞ, KARDEŞLİK İÇİNDE 85 MİLYONUN KUCAKLAŞMASI DİLEĞİNDEYİM’

Basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan Sedefçi, Sevgililer Günü’nde sevgi, barış, kardeşlik ve 85 milyonun kucaklaşması temennisinde bulunarak; “14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm sevdalıların, tüm canlıların, birbirini sevenlerin günü kutlu olsun. İnşallah ülkemizin tüm insanlarının da bu sevgililer gününde olduğu gibi sevgi içinde, barış içinde, kardeşlik içinde olması, 85 milyonun kucaklaşması dileğindeyim. Bugünün anısına ulu önderimiz için ‘En büyük aşkımız Atatürk’ ifadesiyle bir takvim bastırdık. Bunu halkımıza sevgililer günü armağanı olarak dağıtacağız. Herkesin sevgililer günü kutlu olsun” dedi.

WhatsApp Image 2024 02 14 at 15.07.21 | Edirne Ahval Gazetesi
Sedefçi’den Sevgililer Günü takvimi | Edirne Ahval Gazetesi

“1 NİSAN’DA EDİRNE’MİZDE İYİ PARTİ’MİZİN GÜNEŞİ DOĞACAK”

1 Nisan günü Edirne’de İYİ Parti’nin güneşinin doğacağının altını çizen Sedefçi; “Atatürk’ün askerleriyiz, Cumhuriyetin sevdalılarıyız. Laik çağdaş, ulusal, milliyetçi bir toplumuz. İYİ Parti’mizin de Türkiye’de açtığı üçüncü yolda hep beraber, tüm örgütümüzle yürüyerek Edirne’mize ve ülkemize yeni ışıklar, yeni yollar açmayı planlıyoruz. İnşallah 1 Nisan’da Edirne’mizde İYİ Parti’mizin güneşi doğacak, Edirne aydınlanacak, Edirne halkın özlediği belediye yönetimine kavuşacak, Hamdi baba Edirne halkının hizmetkarı olmaya başlayacak” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2024 02 14 at 15.07.21 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Sedefçi’den Sevgililer Günü takvimi | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!