‘Taleplerin yüzde 95’i tamamlandı’

Edirne Valisi Yunus Sezer Doğanköy’de Lalapaşa’ya bağlı köy muhtarları ile buluştu. Vali Sezer, burada yaptığı konuşmada, iki ay içerisinde talep edilen çalışmaların yüzde 95’inin tamamlandığını, diğer projelerin ise devam ettiğini açıkladı.

Köyleri gezerek muhtarlarla bir araya gelmeye devam eden Edirne Valisi Yunus Sezer Doğanköy’de Lalapaşa’ya bağlı köy muhtarları ile ikinci kez buluştu. İlçelerde yapılan toplantılarda muhtarlardan gelen taleplerin %95’inin tamamlandığını belirten Vali Sezer, “3 ay içerisinde iki defa ilçelerimizi bu toplantılar vesilesi ile gezmiş oluyoruz. Lalapaşa’mız 5. ilçemiz. Burada 2 ay içerisinde birçok problemin giderildiğini ve birçok icraatın yapıldığını görüyoruz. Bazı talepleri, problemleri ise 2024 programına aldık” dedi.

Doğanköy’de gerçekleşen toplantıda, Vali Sezer’in 31 Ağustos’ta Lalapaşa’da yaklaşık 1 ay önce yaptığı toplantıda ele alınan konular ile ilgili başlatılan ve tamamlanan çalışmalar değerlendirildi. Yapılan açıklamaya göre,  Ortakçı – Kayapa arası bozulan asfaltın yama çalışması, Çatma köyü, Elektrik talebi yaşandığından tarafından bakım ve onarım çalışmaları, Çömlekakpınar-Muratçalı arası yolunun asfalt bozukluğu, Hacılar köyü muhtarlıkta bulunan 1600 metre içme suyu borusunun hatta döşenmesi işi tamamlandı.  Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!