TİMBİR’den Bakan Ersoy’a Ziyaret

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve beraberindeki heyet, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararnameyle resmen kurulan, 81 il ve 20 ülkede ve binden fazla üyesiyle faaliyetlerini sürdüren Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’la bir araya geldi. TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve heyetini Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy karşıladı.

TİMBİR’İN PROJE VE ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Görüşmede TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa internet medyası alanında yürüttükleri proje ve çalışmaları anlattı, Anadolu’daki internet medyasının sesi olduklarını kaydetti. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile kültürel mirasların korunması ve gelecek nesillere aktarılması yönünde ortaklaşa yürütebilecekleri projelerden bahseden Dr. Basa kabullerinden dolayı Bakan Ersoy’a teşekkür etti.

Bakan Ersoy’da TİMBİR’in yapısı hakkında bilgi aldığı Dr. Basa ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

KURULUŞ BELGESİ SUNULDU

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa görüşmede Bakan Ersoy’a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı TİMBİR’in kuruluş kararname belgesini takdim etti. TİMBİR Genel Başkan Vekili Av. Cüneyd Altıparmak ise kaleme aldığı ‘Kültürel Miras Hukuku’ adlı kitabını hediye ettiği Bakan Ersoy’a TİMBİR Ege Bölge Başkanı Serap Ülkü Özdemir de Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde üretilen özel el işlemeli bakır sağanlık hediye etti.

BHA’YI ANLATTI

Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar’da görüşmede Karadeniz ziyaretleri sırasında Bakan Ersoy’la arasında geçen bir anısını paylaştı, BHA’nın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Haber Merkezi

TIMBIRden Bakan Ersoya Ziyaret 2 | Edirne Ahval Gazetesi
TİMBİR’den Bakan Ersoy’a Ziyaret | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu