Trakya Karate Ligi’nde Kutlu Spor Kulübü’ne 5 madalya

Edirne Kutlu Spor Kulübü sporcuları, Trakya Karate Ligi 3. Etap müsabakalarında gösterdikleri performansla , 1 Altın, 1 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazanmayı başardı.

Türkiye Karate Federasyonu Edirne İl Temsilciliği tarafından düzenlenen, Türkiye’den 30 kulüp ve 702 sporcunun Bulgaristan’dan ise 3 kulüp ve 36 sporcunun katıldığı Trakya Karate Ligi 3. Etap müsabakaları sona erdi. Edirne Kutlu Spor Kulübü 1 Altın, 1 Gümüş ve 3 Bronz madalyayla şimdiye kadar Edirne’de düzenlenen en büyük Karate organizasyonunda kıran kırana mücadele etti.

kutlu karate 3 | Edirne Ahval Gazetesi
Trakya Karate Ligi’nde Kutlu Spor Kulübü’ne 5 madalya | Edirne Ahval Gazetesi

Karate Antrenörü Fatih Kutlu yaptığı açıklamada; “Sporcularımız haftada 5 gün antrenman yaparak turnuvalara hazırlanıyor. Her biri özel zamanlarından fedakarlık yapıp ekstra evde de çalışmalarını yapıyor. Bu çocuklar Edirne’yi temsilen Avrupa-Dünya Şampiyonları olacak! Bunun için çalışıyoruz. Hedefimiz öncelikle Vatan, Bayrak ve Milletine bağlı, sporcu ahlakını almış kaliteli bireyler yetiştirmektir. Tabii Milli Sporcu olmaları da ayrıca gururlandırır. Önümüz açık, hedefimiz belli, çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Dereceye Giren sporcularımız; Ömer Varol (Altın), Karahan Mete Fırtın (Gümüş), Ayşe Hira Tütündü (Bronz), Bigem Mungan (Bronz), Hira Adile Benakman’ı (Bronz) ve tüm mücadele eden sporcularımı tebrik ediyorum” dedi. Haber Merkezi

kutlu karate 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Trakya Karate Ligi’nde Kutlu Spor Kulübü’ne 5 madalya | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu