Trakya Satır Et Restoranı hizmette

Kebap, lahmacun, etli ekmek, biftek, pide ve kahvaltı gibi lezzetlerle sektöre giriş yapan Trakya Satır Et Restoranı, Edirne Merkez Atatürk Bulvarı üzerindeki Yağmur Sokak’ta 7 gün 24 saat hizmet vermeye başladı.

Trakya Satır Et Restoranı, Edirne Merkez Atatürk Bulvarı üzerindeki Yağmur Sokak’ta hizmete girdi. Kahvaltı, kebap, lahmacun, etli ekmek, biftek, pide gibi birçok ürünle sektöre giren işletmenin sahibi Aziz Kezer, Trakya Satır Et Restoran’da basın mensuplarıyla bir araya gelerek tanıtım toplantısı düzenledi.

“7 GÜN 24 SAAT AÇIĞIZ”

Sektörde 45 yıllık tecrübelerinin olduğunu bildiren Kezer, restoranın 7 gün 24 saat açık olduğunu duyurdu. Kezer; “Yaklaşık 45 senedir bu sektördeyiz. Edirne’ye bir yatırım yapmak istedik. Açılışımızı yapmış bulunmaktayız. Fiyat politikamızı ilk etapta çok uygun tuttuk. Gramajlarımız yüksek. İkram çeşitliliğimiz fazla. Kahvaltı çeşitlerimiz, yöresel yemeklerimiz var. Konya etli ekmeği, tandırımız var, biftek çeşitlerimiz var. 7 gün 24 saat açığız” dedi.

WhatsApp Image 2024 02 02 at 16.53.40 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Trakya Satır Et Restoranı hizmette | Edirne Ahval Gazetesi

‘AYNI ANDA 300 KİŞİYE HİZMET VERİLEBİLİYOR’

Restoranda gece ve gündüz olmak üzere ayrı vardiyalarda çalışacak olan yaklaşık 60 çalışanın istihdam edildiğinin altını çizen Kezer, restoranın aynı anda 300 kişiye hizmet verebilecek kapasitede olduğunu ifade etti. Kezer; “Gece ve gündüz çalışmak üzere yaklaşık 60 çalışan istihdam ediyoruz. Konya, Antep, Urfa, Kahramanmaraş gibi yörelerden yemeklerimiz var. Trakya Satır Et olarak en iddialı ürünlerimiz bifteklerimiz, Konya etli ekmek ve fırın kebabı gibi ürünlerde gerçekten iddialıyız. Restoranımız yaklaşık 300 kişiye aynı anda hizmet verebiliyor. Üst katımızı da açacağız. Toplu gruplara hizmet verebileceğiz. Ramazan ayında da bir fiyat politikamız var, herkes burada iftarını rahat bir şekilde açabilsin diye. Herkesin ekonomik durumunu göze alarak inşallah güzel bir şeyler yapacağız. Aileler için çocuk alanlarımız var. Çocuklar için burger gibi farklı menülerimiz de var” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2024 02 02 at 16.53.41 | Edirne Ahval Gazetesi
Trakya Satır Et Restoranı hizmette | Edirne Ahval Gazetesi
WhatsApp Image 2024 02 02 at 16.53.49 | Edirne Ahval Gazetesi
Trakya Satır Et Restoranı hizmette | Edirne Ahval Gazetesi
WhatsApp Image 2024 02 02 at 16.53.40 | Edirne Ahval Gazetesi
Trakya Satır Et Restoranı hizmette | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!