Trakya Üniversitesi ve Akbank arasında öğrenci harçları tahsilât protokolü imzalandı

Trakya Üniversitesi ile Akbank arasında öğrenci harçlarının tahsilâtına ilişkin protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile öğrencilerimiz, katkı payı ve öğrenim ücreti ödemelerini Akbank’ın bütün şube veznelerinden, Akbank internet ve telefon bankacılığı ile Akbank ATM’lerinden öğrenci numaraları ile ücretsiz olarak yapabilecekler.

Trakya Üniversitesi ile Akbank arasında personelin maaş ödemeleri ve promosyonları konularında imzalanan protokolün ardından öğrenci harçlarının tahsilâtına ilişkin konularda da iş birliğine gidildi. Rektörlükte gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Akbank Edirne Şube Müdürü Murat Arda, Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezgin, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Türker Tüküç ve Akbank Edirne Şubesi Bireysel Temsilcisi Ahmet Özgür Atik katıldı.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, protokolün hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek kurumlar arasında imzalanan öğrenci harçlarının tahsilâtına ilişkin sözleşmenin, her iki taraf ve tüm Trakya Üniversitesi öğrencileri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol ile 2021-2022 akademik yılından itibaren geçerli olmak üzere Trakya Üniversitesi öğrencileri, katkı payı ve harç ödemelerini Akbank aracılığıyla gerçekleştirecek. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri harç ödemelerini İnternet Bankacılığı üzerinden, 444 25 25 – 0850 222 25 25 Çağrı Merkezi’nden, Akbank ATM’lerinden ve şubelerinden öğrenci numarasını belirtmek sureti ile ücretsiz bir şekilde yapabilecektir.  Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu