Trakya Üniversitesi Ve Bahçeşehir Koleji arasında iş birliği

Trakya Üniversitesi ile Bahçeşehir Okulları A.Ş. arasında iş birliği protokolüne imza atıldı. Protokol ile Trakya Üniversitesi çalışanlarına 2021-2022 Eğitim-Öğretim döneminde geçerli olmak üzere Bahçeşehir Koleji Kampüslerine yaptıracakları kayıtlarda %15 oranında indirim uygulanacak.

Trakya Üniversitesi, akademik ve idari tüm çalışanlarının Bahçeşehir Okulları’nın eğitim hizmetlerinden avantajlı koşullarda yararlanmasını sağlamak amacıyla önemli bir protokole imza attı. Bahçeşehir Okulları A.Ş. ile imzalanan protokolle Trakya Üniversitesi çalışanları, Bahçeşehir Koleji Kampüslerine yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim-öğretim yılına ilişkin ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden %15 oranında indirimden yararlanabilecek.

Trakya Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen protokol imza törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Genel Sekreter Yardımcısı ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Burak İşçimen ile Bahçeşehir Kolejleri Trakya Bölge Koordinatörü Sevtap Engin katıldı.

İmza töreninde konuşan Bahçeşehir Kolejleri Trakya Bölge Koordinatörü Sevtap Engin, bölgenin en eski ve köklü eğitim kurumu olan Trakya Üniversitesi ile protokol yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek böylesine değerli bir üniversite mensuplarının çocuklarına eğitim desteği sağlamanın kendileri adına mutluluk ve gurur verici olduğunu ifade etti.

Protokole, Trakya Üniversitesi adına imza atan Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer ise çalışanlara ve öğrencilere fayda sağlayacak iş birlikleri geliştirmek için aralıksız çalıştıklarını ifade ederek “Çalışanlarımız için oluşturmaya çalıştığımız faydalı iş birliklerini artırarak devam ettirme gayretindeyiz. Bu konuda destekleri için Bölge Koordinatörü Sevtap Engin ve Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ Hanımefendilere çok teşekkür ediyorum. Protokolün, her iki kurum ve protokolden yararlanacak çalışanlarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Çocuklarının eğitimini Bahçeşehir Kolejlerinde sürdürmek isteyen tüm Trakya Üniversitesi çalışanları için uygulanacak indirim desteği, 30 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak yeni kayıtlarda geçerli olacak. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu