TREDAŞ Çalışanları, Depremde Hayatını Kaybeden Meslektaşları İçin Koştu

TREDAŞ çalışanlarından oluşan gönüller ekibi, bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Edirne Yarı Maratonu’na katılarak, 6 Şubat’ta yaşanan büyük deprem felaketinde hayatını kaybeden meslektaşlarını bir kez daha saygıyla andı.

featured

TREDAŞ Çalışanları, Depremde Hayatını Kaybeden Meslektaşları İçin Koştu

Trakya Bölgesi’nde elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.(TREDAŞ), yaşanan depremleri ve depremde hayatını kaybeden “enerji kahramanlarını” unutmadı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem felaketinin yaralarını sarmak, bölgenin yeniden ayağa kalkmasına destek olmak hedefiyle deprem bölgesindeki çalışmalarına devam eden TREDAŞ’ın çalışanlarından oluşan gönüllüler ekibi, depremde yitirilen meslektaşlarını anmak için 8. Uluslararası Edirne Yarı Maratonu’nda yer aldı.

16 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilen, dünyanın dört bir yanından misafir ağırlayan Edirne Yarı Maratonu’na depremle ilgili farkındalık oluşturmaya destek vermek isteyen TREDAŞ çalışanları, depremde vefat eden meslektaşları için koşarken kendilerine bu fırsatı sunan yarışma organizasyonuna ve tüm katılımcılara da teşekkürlerini sundu.

TREDAŞ Çalışanları, Depremde Hayatını Kaybeden Meslektaşları İçin Koştu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!