TREDAŞ yılbaşında sahada

Yılbaşında enerji arzında bir sıkıntı yaşanmaması hedefi ile saha ekiplerini güçlendiren TREDAŞ’ın 409 kişiden oluşan arıza, onarım ve bakım personeli, 116 araç ile yeni yıl gecesi sahada görev yapacak. 

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’nde, 20 bin kilometrekare alanda, yaklaşık 2 milyon aboneye hizmet veren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), yılbaşında enerji arzında bir sıkıntı yaşanmaması için gerekli önleyici tedbirlerini alırken sahadaki araç ve personel sayısını da artırdı.

TREDAŞ, yılbaşına yönelik çalışma saatlerinde özel düzenlemeye gitti. Olası arızalara hızla müdahale etmek hedefiyle 409 kişiden oluşan arıza, onarım ve bakım personeli ile 116 aracı sahada bekletecek olan TREDAŞ, anlık arıza durumlarında müşterileri için iletişim kanallarını da güçlendirdi.

TREDAŞ’ın bütünleşik anlamda sektöründe ilk olma özelliği taşıyan Operasyon Merkezi aracılığı ile elektrik şebekesinin uzaktan kontrolü sağlanır, sahadaki ekiplerin çalışmaları anlık izlenirken bu sistem herhangi bir arıza veya kesinti durumunda hızla devreye girerek, sorunun en kısa sürede çözümüne destek olacak. Yine yılbaşı gecesi 186 Çağrı Merkezi, web sitesi, yapay zekâ TREDAŞ Enerjik üzerinden de müşterileri talepleri anlık olarak takip edilecek. Haber Merkezi

foto2 1 | Edirne Ahval Gazetesi
TREDAŞ yılbaşında sahada | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu