TREPAŞ’tan 23 noktada mama ve su kabı

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’nde hizmet veren TREPAŞ, 23 Müşteri Hizmet Merkezi’nde mama ve su kapları koyarak sokaktaki can dostlarına kucak açıyor.

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde görevli tedarik şirketi olarak faaliyet gösteren, yaklaşık 1,2 milyonu aşkın tüketiciye hizmet veren Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ)  Trakya bölgesinde yer alan 23 adet Müşteri Hizmetleri Merkezi’ne koydukları mama ve su kapları ile sokak hayvanlarına kucak açarak doğanın bir parçası olan canlıları koruma sorumluluğunu üstleniyor.

Hayvan hakları, refahı ve korunmasında toplumsal farkındalık yaratan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne büyük önem veren TREPAŞ’tan yapılan açıklamada günün anlamı ve önemiyle ilgili olarak şu ifadelere yer verildi: “Şirket olarak tüm çalışma arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi yürütürken hayvan haklarına saygı göstermeyi onların doğal ortamlarında yaşamalarına destek olmayı hedefliyoruz. Hayvanları Koruma Günü’nde, çevresel etkilerin hayvanların yaşam alanlarına olan olumsuz etkilerini azaltmak için hepimize görev düştüğünü bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.” Haber Merkezi

TREPAStan 23 noktada mama ve su kabi | Edirne Ahval Gazetesi
TREPAŞ’tan 23 noktada mama ve su kabı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu