UPEK’te görev değişimi

Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi (UPEK), İstanbul Çekmeköy’de olağanüstü kongre gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Bülent Reisoğlu, seçimi 1 oy farkla Yüksel Barış Atkoşan’a kaybetti. Açıklamalarda bulunan yeni Başkan Atkoşan, tüm üyelerin haklarını savunacaklarını ifade ederek, pazar yerinin satışı konusunda da belediye ile uyumlu çalışacaklarını dile getirdi.

UPEK‘in yeni başkanı Yüksel Barış Atkoşan oldu

Uzun yıllar UPEK Başkanlığı görevini yürüten Bülent Reisoğlu, 29 Ağustos Salı günü UPEK’in İstanbul Çekmeköy’de yapılan olağanüstü kongrede başkanlığı 1 oyla Yüksel Barış Atkoşan’a kaybetti.

Kongre hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan yeni başkan Yüksel Barış Atkoşan, oy veren ve vermeyen tüm üyelerin haklarını savunacaklarının altını çizdi. Atkoşan; “29 Ağustos Salı günü yaptık olağanüstü genel kurulumuzu. Genel kurulda mevcut başkan Bülent Bey ve Yüksel Barış Akkoçan olarak ben aday olarak çıktık. Listelerimizi divanımıza sunduk. Esnafımızın tercihi bizden yana oldu. Bundan sonraki süreçte oy veren, oy vermeyen tüm üyelerimizin hakkını en iyi şekilde savunacağız. Üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bunu da en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.

UPEKte gorev degisimi | Edirne Ahval Gazetesi
UPEK’te görev değişimi | Edirne Ahval Gazetesi

“GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN MEVCUT BULUNDUĞUMUZ YERDE DEVAM ETMEK”

Pazar yerinin satışı konusunda belediye ile uyumlu çalışacaklarını kaydeden Atkoşan; “İçinde bulunduğumuz durumu biliyorsunuz, mevcut şu anda pazar kurduğumuz alanın satışıyla ilgili belediye bir ihale düzenledi. Bu ihaleye katılan olmadığından dolayı ihale iptal oldu. Süreci izliyoruz, takip ediyoruz. İnşallah tabii ki bizim gönlümüzden geçen biri talipli ise eğer yine mevcut bulunduğumuz yerde devam etmek. Ama farklı bir durumla gelişirse yirmi yıldan beri belediyemize uyum içerisinde çalışıyoruz, yine buna en iyi şekilde belediyemizle birlikte çözüm üreteceğimize inanıyoruz. Birlikte çalışmayla herhangi bir mağduriyete burada meydan verilmeyeceğine inanıyoruz. Bunun için de biz her zaman uyum içerisinde belediyemize çalışmaktan yanayız” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!