Urfa’da Edirne’yi tanıttılar

Edirne’de turizm sektöründe hizmet veren Address Group, 1-2 Eylül tarihlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 1’inci Şanlıurfa Uluslararası Turizm Buluşmaları’na katıldı. Gelen ziyaretçilere Edirne’nin turizm potansiyeli hakkında bilgi verildi.

Adress Group 1’inci Şanlıurfa Uluslararası Turizm Buluşmaları’nda Edirne’yi tanıttı.

1-2 Eylül tarihlerinde Şanlıurfa da gerçekleşen 1’inci Şanlıurfa Uluslararası Turizm Buluşmaları’na Edirne de turizm sektöründe hizmet vermekte olan Address Group katılım sağladı. Başta Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül olmak üzere, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROB Genel Sekreteri İsmail Taşdemir, TUROYD Başkanı Savaş Çolakoğlu ve Onursal Başkanı Ali Can Aksu dahil olmak üzere birçok seyahat acentesi sahibi ve yetkilileri fuar süresi boyunca standa yoğun ilgi gösterdiler.

Gelen ziyaretçilere Edirne’nin turizm potansiyeli hakkında detaylı bilgiler verilirken grup bünyesinde bulunan Adresin Hotel, Lalezar Tesisleri ve Hanedan Restaurant’ın tanıtımı yapıldı. Ayrıca gelen misafirlere Osmanlı Şehzade üretimi Kavala kurabiyeleri ve badem ezmeleri ikram edildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu