Uzunköprü Büyük Çalıştay’da buluşmayı hedefliyor

Büyük Uzunköprü Çalıştayı düzenleniyor. Uzunköprü Belediyesi tarafından düzenlenecek olan çalıştayda Uzunköprü’nün tarihi, bugünü ve geleceğinin konuşulması hedefleniyor.

Tarihi, bugünü ve geleceği konuşmak üzere Uzunköprülüler bir araya gelecek. Büyük Uzunköprü Çalıştayı yapacaklarını duyuran Uzunköprü Belediyesi yaptığı açıklamada; “Uzunköprümüzün havasını soluyan, suyunu içen, kısacası bu toprakların yetiştirdiği fakat Uzunköprü dışında yaşamını sürdüren hemşehrilerimiz ile bir araya geleceğimiz Büyük Uzunköprü Çalıştayı’nı düzenlemeye hazırlanıyoruz. Gerçekleştireceğimiz buluşmada şehrimizin yetiştirdiği değerli vatandaşlarımız ile bir araya gelerek Uzunköprümüzün dünü, bugünü ve yarını ile ilgili bilgi ve fikir paylaşımında bulunacağız. Bağlarımızı yeniden güçlendirerek Uzunköprümüzün yetiştirdiği her değerin şehrimizin geleceğinde söz sahibi olmasının önünü açacağız” ifadelerine yer verdi.

Uzunköprü’de yaşamayan vatandaşların da sosyal medya hesaplarından kendilerine ulaşmalarını isteyen Belediye; “Uzunköprülü olan fakat Uzunköprü dışında ikamet eden vatandaşlarımız çalıştayımız için yürütmekte olduğumuz ön çalışma sürecinde veri tabanımıza kayıt olmak için  bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişim bilgilerini gönderebilirler” açıklamasını yaptı. Haber Merkezi

WhatsApp Image 2024 07 10 at 14.32.06 1 | Edirne Ahval Gazetesi
Uzunköprü Büyük Çalıştay’da buluşmayı hedefliyor | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!