Vali Sezer, koruyucu ailelerle bir arada

Edirne Valisi Yunus Sezer, eşi Canan Sezer ile birlikte düzenlenen kahvaltıda Edirne’deki koruyucu aileleri ile bir araya geldi.

Çocukların gönüllerince eğlendiği, oyunlar oynadığı etkinlikte Vali Sezer ve eşi Canan Sezer, çocuklar ve koruyucu ailelerle yakından ilgilendi. Etkinlikte yaptığı konuşmada koruyucu ailelerimize minnettar olduklarını ifade eden Vali Sezer; “İnsanoğlu hayatta her şeyi paylaşıyor. Çünkü hayat paylaşmak üzerine var olmuş. Paylaştıkça her şey daha da güzel oluyor. Paylaşılacak en güzel duygu da sevgi ve merhamet. Bunlar çok güzel duygular. Ben hepinizi teker teker tebrik ediyorum. İyi ki varsınız. Allah sayılarınızı arttırsın. Bu evlatlar bu memleketin, bizim çocuklarımız, bizim evlatlarımız. Onların hayata tutunmaları, hayat basamaklarını başarıyla çıkmaları, sizlerin onlara destek olmasına bağlı, bundan daha güzel bir duygu olamaz” şeklinde konuştu.

Kahvaltı sonrası çocukların gönüllerince eğlendiği, çuval yarışı, yüz boyama, halat çekme oyunları oynandı. Vali Yunus Sezer ve eşi Canan Sezer çocukların oyunlarına eşlik ederek doyasıya eğlendiği anlara ortak oldular. Haber Merkezi

Vali Sezer koruyucu ailelerle birarada | Edirne Ahval Gazetesi
Vali Sezer, koruyucu ailelerle bir arada | Edirne Ahval Gazetesi
Vali Sezer koruyucu ailelerle birarada 4 | Edirne Ahval Gazetesi
Vali Sezer, koruyucu ailelerle bir arada | Edirne Ahval Gazetesi
Vali Sezer koruyucu ailelerle birarada 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Vali Sezer, koruyucu ailelerle bir arada | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu