Vali Sezer’den EFOD’a ziyaret

EFOD’a ziyarette bulunan Edirne Valisi Yunus Sezer, derneğin çalışmaları hakkında EFOD Başkanı Serdar İyiiz’den ve dernek üyelerinden bilgi aldı.

Edirne Valisi Yunus Sezer, Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği’ni ziyaret etti.  Vali Sezer’i  Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) Başkanı Serdar İyiiz ağırlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İyiiz Vali Sezer’e derneğin yapmış olduğu faaliyetleri anlatarak, dernek kütüphanesini gezdirdi. 

Dergi ve kitapları inceleyen Vali Sezer, derneğin çalışmalarını ve kütüphanenin Edirne için bir kazanç olduğunu belirtti. Vali Sezer dernekte birkaç saatini ayırarak EFOD üyeleri ile sohbet etti. Sohbet esnasında Vali Sezer, EFOD’un çalışmalarını ve nasıl bir binada, dernekte yürütüldüğünü ziyaret kapsamında şahit olduğunu belirterek, EFOD’un bir tabela derneği olmadığını, dernekle ilgili çok farklı yerlerden, olumlu, güzel dönüşler aldığını dile getirdi. Topluma faydalı ve kurumsal bir dernek olduğu için EFOD ailesine teşekkür etti.  Vali Sezer, topluma hizmet edilen bir dernek olduğu için EFOD’u valiliğin bir kurumu olarak kabul ettiğini belirterek, valiliğe bağlı çeşitli müdürlüklerle EFOD arasında protokoller yapılarak ortak projeler yapacaklarını sözlerine ekledi.

EFOD Başkanı İyiiz de Edirne’de fotoğraf ve sanat adına valiliğin tüm birimleriyle her konuda beraber çalışabileceklerini ve bundan büyük memnuniyet duyacaklarını dile getirdi. Derneğin seminerler ve atölyeler kapsamında birçok çalışmaya imza attığını Vali Sezer’e aktardı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!