Varol’dan Tabakoğlu’na veda ziyareti

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Füsun Varol, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na bir veda ziyareti gerçekleştirdi.

Tıp Fakültesi bünyesinde uzun yıllar görev yapan Prof. Dr. Füsun Varol’a özverili çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Füsun Hocam, çok uzun süredir özel muayene ücretlerinden “Bir Öğrenci de Sen Okut” kampanyası kapsamında Tıp Fakültesi öğrencilerine destek veriyordu. Benim çocuklarımın doğumunu gerçekleştirmiş, birçok evladın dünyaya gelmesine şahitlik etmiş değerli bir hocamızdı. Kendisine verdiği emekler için teşekkür ediyoruz.” diyerek emeklilik hayatında sağlık, huzur ve mutluluk diledi.

Prof. Dr. Füsun Varol da Trakya Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan her zaman mutluluk duyduğunu ifade ederek gönül bağlarının her zaman devam edeceğini belirtti. Ziyaret sonunda Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, günün anısına Prof. Dr. Füsun Varol’a hediye takdiminde bulundu. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!