Yabancı uyruklu hırsızlar yakalandı

Edirne Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bir işyerinden hırsızlık olayı bildirilmesi üzerine JASAT ve Asayiş timlerince yapılan araştırma ve soruşturma neticesinde, otoparkta yapılan aramada yabancı uyruklu 3 şüpheli şahıs ile çalınan malzemeler ele geçirildi.

İl Jandarma Komutanlığınca, sorumluluk bölgesi içerisinde özellikle maddi ve manevi kayıplara neden olan ve akabinde değişik suç olaylarının da çıkış noktasını teşkil edebilen hırsızlık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalara ara vermeden devam ediliyor.

Bu kapsamda; Edirne İli Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bir işyerinden hırsızlık olayı bildirilmesi üzerine JASAT ve Asayiş timlerince yapılan araştırma ve soruşturma neticesinde, otoparkta yapılan aramada yabancı uyruklu 3 şüpheli şahıs ile çalınan malzemeler ele geçirildi. Olayla ilgili olarak yapılan tahkikat neticesinde çalınan eşyalar iş yeri sahibine teslim edildi ve şüpheli şahıslar hakkında adli işlem yapıldı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!