Yılın Belediye Başkanı Ödülü Becan’a

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin düzenlemiş olduğu Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı Ödülü’ne Trakya’nın Tek Kadın Belediye Başkanı, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan layık görüldü.

Düzenlenen ödül törenine Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan‘ı temsilen Uzunköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ali Bülent Ulusoy katılım gösterdi. Ulusoy yaptığı konuşmada; “Sizlere, Rumeli’de kurulan ilk Türk Şehri olan Uzunköprü’den sevgi ve selamlar getirdim. Trakya’nın tek kadın belediye başkanı, aynı zamanda Uzunköprü Belediye Başkanımız Sayın Özlem Becan’a layık gördüğünüz Yılın İlçe Belediye Başkanı ödülünü tüm Uzunköprülüler adına almaktan gurur duyuyorum. Bizleri bu ödüle layık gördüğünüz için Başkanımız Sayın Özlem Becan ve tüm Uzunköprü halkı adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte, Türkiye’miz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Becan ödül töreninin ardından yaptığı sosyal medya paylaşımında; “Bu ödülü benimle birlikte yol yürüyen, gece gündüz çalışarak emekleriyle Uzunköprü’müze hizmet eden fedakar yol arkadaşlarıma, kıymetli Uzunköprü Belediyesi personeline adıyorum” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Yilin Belediye Baskani Odulu Becana 2 | Edirne Ahval Gazetesi
Yılın Belediye Başkanı Ödülü Becan’a | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu