Zehir taciri kıskıvrak yakalandı

Uzunköprü’ye bağlı Değirmenci Köyü bölgesinde Edirne İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından gerçekleştirilen faaliyetler sonucu hakkında “Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama” suçunda 5 yıl kesinleşmiş cezası bulunan H.K. isimli şahıs yakalandı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkartarak faillerini yakalayarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalara devam ediliyor.

Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı Uzunköprü ilçesi Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından Uzunköprü’ye bağlı Değirmenci Köyü bölgesinde yapılan kontrolde “Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama” suçunda 5 yıl kesinleşmiş cezası bulunan H.K. isimli şahıs yakalandı ve işlemlerinin tamamlanmasına müteakip çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!